Wyświetl pojedynczy post
ZawszeSztywny
Senior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33199
Stary 14.09.2015, 17:27
Od 2001 w PiSie, w 2012 odbił do SP Ziobry gdzie byli w tzw Zjednoczonej Prawicy. I jedynymi obecnie posłami KORWINa są dwaj Panowie, którzy do Sejmu trafili z list PiSu. Chodzi mi o to, że kuce krzyczą PiS,PO jedno zło, ale jak co chwila (jeszcze Jagiełło jest w eterze) ich szeregi zasila pisowiec to już OK, bo mają reprezentanta w Sejmie dzięki temu