Od 2001 w PiSie, w 2012 odbił do SP Ziobry gdzie byli w tzw Zjednoczonej Prawicy. I jedynymi obecnie posłami KORWINa są dwaj Panowie, którzy do Sejmu trafili z list PiSu. Chodzi mi o to, że kuce krzyczą PiS,PO jedno zło, ale jak co chwila (jeszcze Jagiełło jest w eterze) ich szeregi zasila pisowiec to już OK, bo mają reprezentanta w Sejmie dzięki temu
