ZawszeSztywny napisał(a):

|
Po Wiplerze, do KORWiNa dołączył kolejny PiSowiec - Górski.
|
No ja się nie dziwie, bo jak w PISie(partii rzekomo uduchowionej) chcą rozmawiać na ich warunkach o przyjmowaniu islamistów do Polski, to trudno, żeby ktoś kto wyznaje chrześcijaństwo szedł w tym szeregu np. z państwem Ziobro, czy Szydło który sobie nie zdają sprawy z tego co opowiadają.
Widocznie tylko "wariat" Korwin-Mikke oraz Wipler jako jedyni stają w obronie chrześcijańskiej tożsamości Polski i Europy. Jeszcze więcej takich "stanowisk" jakie wygłosił pan Ziobro, to nawet nie będzie dziwne, jak większość ludzi stamtąd przejdzie do bardziej myślących środowisk politycznych...