Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33197
Stary 14.09.2015, 16:37
ZawszeSztywny napisał(a):Wyświetl post
Po Wiplerze, do KORWiNa dołączył kolejny PiSowiec - Górski.
No ja się nie dziwie, bo jak w PISie(partii rzekomo uduchowionej) chcą rozmawiać na ich warunkach o przyjmowaniu islamistów do Polski, to trudno, żeby ktoś kto wyznaje chrześcijaństwo szedł w tym szeregu np. z państwem Ziobro, czy Szydło który sobie nie zdają sprawy z tego co opowiadają.
Widocznie tylko "wariat" Korwin-Mikke oraz Wipler jako jedyni stają w obronie chrześcijańskiej tożsamości Polski i Europy. Jeszcze więcej takich "stanowisk" jakie wygłosił pan Ziobro, to nawet nie będzie dziwne, jak większość ludzi stamtąd przejdzie do bardziej myślących środowisk politycznych...
Ostatnio edytowane przez regan : 14.09.2015 o godz. 16:43.
Tylko Wisła!