Wyświetl pojedynczy post
Lukasz 27
Senior Member
 
 
Od: 05.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 14.09.2015, 14:13
A ja przeczuwam zwyciestwo i dominacje Wisly. I gdy kazdy z Was podczas meczu bedzie tak pozytywnie myslal ,to nie bedzie powodu o chocby chwile zwatpienia, ze to wygramy w ladnym stylu.Wiecej radosci przeciez jestesmy KIBICAMI NAJLEPSZEJ DRUZYNY* WISLY KRAKOW*
Odpowiedz cytując