|
A ja przeczuwam zwyciestwo i dominacje Wisly. I gdy kazdy z Was podczas meczu bedzie tak pozytywnie myslal ,to nie bedzie powodu o chocby chwile zwatpienia, ze to wygramy w ladnym stylu.Wiecej radosci przeciez jestesmy KIBICAMI NAJLEPSZEJ DRUZYNY* WISLY KRAKOW*
|