St Yabol napisał(a):

wybierasz miejsce dla siebie, wpisujesz ten kod vouchera, akceptujesz wszystko i masz bilet dla siebie.
Logujesz sie ponownie, wpisujesz kod drugiego vouchra, wybierasz miejsce, w polu danych kasujesz swoje i wpisujesz dane córki.
|
Ok,dzieki tak tez zrobiłem.
swiety37 napisał(a):

|
Pojawił się u mnie problem z wyborem miejsca. Nie jestem w stanie zaznaczyć żadnego:/ Dodam, że oczywiście klikam na wolne miajsca. heh
|
Spróbuj przez inna przegladarkę.Tez tak miałem przez Explorer-a w Chrome juz normalnie zazaczyłem