Karherop napisał(a):

Możemy podpisać zawodnika bez klubu, jeśli stał się 'wolnym zawodnikiem' przed zamknięciem okna transferowego 31 sierpnia 2015.
Możemy sprzedaż kogoś do klubu X, tyle że faktycznie może stać się zawodnikiem klubu X najwcześniej 1 stycznia 2016.
|
Ok,rozumiem,czyli teoretycznie odejśc nie moze...