Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71827
Stary 13.09.2015, 19:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Możemy podpisać zawodnika bez klubu, jeśli stał się 'wolnym zawodnikiem' przed zamknięciem okna transferowego 31 sierpnia 2015.
Możemy sprzedaż kogoś do klubu X, tyle że faktycznie może stać się zawodnikiem klubu X najwcześniej 1 stycznia 2016.
Ok,rozumiem,czyli teoretycznie odejśc nie moze...
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując