Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71826
Stary 13.09.2015, 19:31
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
Czy jest możliwość odejścia/sprzedaży zawodnika z naszego klubu w tym momencie?
Bo rozumiem,że my możemy podpisać kontrakt z zawodnikiem który jest bez.
Możemy podpisać zawodnika bez klubu, jeśli stał się 'wolnym zawodnikiem' przed zamknięciem okna transferowego 31 sierpnia 2015.
Możemy sprzedaż kogoś do klubu X, tyle że faktycznie może stać się zawodnikiem klubu X najwcześniej 1 stycznia 2016.
Odpowiedz cytując