Griszka30KR napisał(a):

Czy jest możliwość odejścia/sprzedaży zawodnika z naszego klubu w tym momencie?
Bo rozumiem,że my możemy podpisać kontrakt z zawodnikiem który jest bez.
|
Możemy podpisać zawodnika bez klubu, jeśli stał się 'wolnym zawodnikiem' przed zamknięciem okna transferowego 31 sierpnia 2015.
Możemy sprzedaż kogoś do klubu X, tyle że faktycznie może stać się zawodnikiem klubu X najwcześniej 1 stycznia 2016.