Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 13.09.2015, 19:25
rav napisał(a):Wyświetl post
Z tymi kubkami i kolejnymi gadżetami nie szalejcie - jest sklepik klubowy i takich pamiątek nie brakuje.
chodzi o pamiątki okoliczościowe/limitowane które mają zawsze o wiele większy popyt niż te które znajdują się w klubowym sklepie

Wcale bym się zresztą nie zdziwił, jeśli łączna sprzedaż koszulek na ten mecz przebije ilość sprzedanych w tym roku w klubowym sklepie. Kibice potrzebują bodźców do zakupu i po prostu grzechem byłoby nie wykorzystać na maksa tej okazji do zarobku.

A jeszcze dwa słowa co do ilości sprzedanych biletów. Ile było sprzedanych biletów na derby lub Legie miesiąc przed (nie wliczając karnetów)?

Odpowiedź jest prosta. Zero.

Klub najczęściej ok. 2 tygodnie przed spotkanie wypuszcza sprzedaż biletów. Rozpoczyna tym samym promocje spotkania itd.
Odpowiedz cytując