Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 13.09.2015, 17:20
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
szkoda ze w koszulkach okolicznosciowych z Reymanem nikt nie wpadl na pomysl zeby podac dokladne wymiary koszulek w cm ? ( osobiscie wzialem xxl i jak znam zycie to na szerokosc bedzie ok a na dlugos to po kolana - i kolejny gadzet tylko do szafy ) , i dlaczego musi byc idiotyczny motyw z data ? a nie napis albo zwykly numer bo oprocz 1906 to zadna data tam sie nie nadaje, mysle ze napis ( imie, ksywka itp ) lub zwykly numer bylby duzo lepszym rozwiazaniem
Weź 2016 - będzie na 110-lecie klubu
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując