Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 13.09.2015, 16:10
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak można tak pieprzyć... Trzeba być ostro je....ty.
przykozaczyles zza biurka i co ? mam cie za przeprosic czy co jestes kolejnym szeryfem tego forum gdzie nie mozna pisac wlasnego zdania tylko zdanie ogolu hejtuj synek, hejtuj - od tego wlasnie masz to forum , ja przypuszczam ze w poniedzialek zagramy o zwycieski remis i tyle w temacie
Odpowiedz cytując