Drozd napisał(a):

|
Jak można tak pieprzyć... Trzeba być ostro je....ty.
|
przykozaczyles zza biurka i co

? mam cie za przeprosic czy co

jestes kolejnym szeryfem tego forum gdzie nie mozna pisac wlasnego zdania tylko zdanie ogolu

hejtuj synek, hejtuj - od tego wlasnie masz to forum , ja przypuszczam ze w poniedzialek zagramy o zwycieski remis i tyle w temacie