domin_czyzyny napisał(a):

co się dzieje z Wiślackimi Patriotami ? Dlaczego nie uczestniczą czynnie i oficjalnie w organizowanych akcjach - np. Marszu Wiktorii Wiedeńskiej ?
to pytanie, bez spiny.
|
A co ma się dziać?
Wystarczy wejść na szajsbooka żeby się dowiedzieć
https://www.facebook.com/Wiślaccy-Pa...meline/?ref=ts
https://www.facebook.com/events/741713462640734/
czy też
http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/656...ykly-czas.html
tudzież zaangażować się w działalność.