Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33175
Stary 13.09.2015, 14:48
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
co się dzieje z Wiślackimi Patriotami ? Dlaczego nie uczestniczą czynnie i oficjalnie w organizowanych akcjach - np. Marszu Wiktorii Wiedeńskiej ?

to pytanie, bez spiny.
A co ma się dziać?
Wystarczy wejść na szajsbooka żeby się dowiedzieć
https://www.facebook.com/Wiślaccy-Pa...meline/?ref=ts
https://www.facebook.com/events/741713462640734/

czy też

http://skwk.pl/wislaccy-patrioci/656...ykly-czas.html

tudzież zaangażować się w działalność.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 13.09.2015 o godz. 15:06.