Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1297
Stary 13.09.2015, 13:21
raindog napisał(a):Wyświetl post
Cholera, im bardziej się napalacie i liczycie już punkty za zwycięstwa meczów, które się nie odbyły, tym większe szanse, że stracimy punkty. Podobnie - jeśli leje się tu hektolitrami krew z podciętych żył i słychać jęki - bylebyśmy wysoko nie przegrali, wtedy "pechowo" remisujemy lub wygrywamy.

Krótko - ważny mecz w Łęcznej. Nie lekceważyć rywala, bo pech, słabsza forma lub sędziowie mogą pokrzyżować plany.

Jeszcze nie pojęliście, że to nie jest normalna liga, tylko jakiś krąg szamanów nad nią czuwa?
Cicho sza i więcej pokory Panowie!
Jest w mocnych objęciach dziadostwa i tyle
Odpowiedz cytując