Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33174
Stary 13.09.2015, 12:42
co się dzieje z Wiślackimi Patriotami ? Dlaczego nie uczestniczą czynnie i oficjalnie w organizowanych akcjach - np. Marszu Wiktorii Wiedeńskiej ?

to pytanie, bez spiny.