Drozd napisał(a):

|
Kombinuj jak załapiesz to się zgłoś...
|
Jakby nie patrzeć to decyduj w równym stopniu.
Kerim - propozycja kompletnie bez sensu, bo z tego co na szybko zdążyłem załapać to chcą zlikwidować składki ale nie chcą likwidować ZUS i NFZ czyli jak mniemam chcą podnieść jakiś inny podatek, żeby sprawę skrzętnie zamaskować a tak naprawdę nie zmienić nic.