Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33173
Stary 13.09.2015, 12:02
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Kombinuj jak załapiesz to się zgłoś...



Jakby nie patrzeć to decyduj w równym stopniu.

Kerim - propozycja kompletnie bez sensu, bo z tego co na szybko zdążyłem załapać to chcą zlikwidować składki ale nie chcą likwidować ZUS i NFZ czyli jak mniemam chcą podnieść jakiś inny podatek, żeby sprawę skrzętnie zamaskować a tak naprawdę nie zmienić nic.