Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
Kobold
Member
Od: 12.2010
Offline
#
318
13.09.2015, 11:55
Tak jak jeden kolega wyżej napisał, dobrą opcją byłaby możliwość zakupu jakiegoś gadżetu dla dzieci z domu dziecka np. szalik lub koszulke.
Kobold
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kobold
Znajdź inne posty napisane przez Kobold