Argumentów przedstawiłem masę, a ty wypisujesz po prostu brednie z kosmosu nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, a moje wycofanie się z dyskusji, traktujesz jako zwycięstwo

Nie, po prostu nie ma sensu dyskutować z gościem, który nawet nie czyta tego co się do niego pisze, tylko adresuje swoją prozę do wyimaginowanego postera wytworzonego przez swoja wyobraźnię.
Podsumuje to wszystko prostymi słowami :
Bardzo się cieszę, że ten twój zachodni profesjonalizm został wywalony na bruk i teraz ma problemy by znaleźć sobie zatrudnienie w klubach 3 obiegu

Jest dokładnie tam, gdzie zasługuje niezależnie od ilości piany ubitej przez Ciebie z tego powodu.
Pozdrawiam serdecznie i to już ostatni mój post w twoim kierunku EVER !

))