Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71818
Stary 13.09.2015, 10:51
Argumentów przedstawiłem masę, a ty wypisujesz po prostu brednie z kosmosu nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, a moje wycofanie się z dyskusji, traktujesz jako zwycięstwo Nie, po prostu nie ma sensu dyskutować z gościem, który nawet nie czyta tego co się do niego pisze, tylko adresuje swoją prozę do wyimaginowanego postera wytworzonego przez swoja wyobraźnię.

Podsumuje to wszystko prostymi słowami :
Bardzo się cieszę, że ten twój zachodni profesjonalizm został wywalony na bruk i teraz ma problemy by znaleźć sobie zatrudnienie w klubach 3 obiegu Jest dokładnie tam, gdzie zasługuje niezależnie od ilości piany ubitej przez Ciebie z tego powodu.

Pozdrawiam serdecznie i to już ostatni mój post w twoim kierunku EVER ! ))
Ostatnio edytowane przez s1mone : 13.09.2015 o godz. 10:54.
Odpowiedz cytując