Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33171
Stary 13.09.2015, 09:44
Jasne jest że przyjmowanie tych "uchodźców" których pokazują w tv to kryminał. Chodzi jedynie o to żeby ich nie przyjmować i nie dać pretekstu eurokomuchom do oczerniania nas gdzie się da. A do tego trzeba stanowczości i inteligencji. Większość tych którzy w wyniku wojny potracili wszystko dalej koczuje w obozach. Przez morze płyną tylko roszczeniowe cwaniaki które kasę na ponton najprawdopodobniej ukradli właśnie tym którzy zostali. Pomóżmy jakiejś grupie tych co zostali to po pierwsze damy dobry przykład, a po drugie Niemce będą mogły nam skoczyć bo pokażemy swoich uchodźców czyli dzieci i kobiety, co pozamyka im gęby. I ze swoimi 20-40 latkami będą sobie musieli radzić sami.

kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
IncognitoTSW wzywam Cię do zajęcia stanowiska w sprawie propozycji botoksa co do ZUS-u
Tyle stron zażartej dyskusji a tu zonk , jeden ruch i po sprawie
Wczoraj w trójce sprawę naświetliła niejaka była ministra Mucha. Z tym ZUSem to chodziło o osiągnięcie tzw. efektu WOW. Widocznie chłopaki się jeszcze z tego efektu nie otrząsnęły
Ostatnio edytowane przez Drozd : 13.09.2015 o godz. 09:50.
Hej Nasz TS !!