Jasne jest że przyjmowanie tych "uchodźców" których pokazują w tv to kryminał. Chodzi jedynie o to żeby ich nie przyjmować i nie dać pretekstu eurokomuchom do oczerniania nas gdzie się da. A do tego trzeba stanowczości i inteligencji. Większość tych którzy w wyniku wojny potracili wszystko dalej koczuje w obozach. Przez morze płyną tylko roszczeniowe cwaniaki które kasę na ponton najprawdopodobniej ukradli właśnie tym którzy zostali. Pomóżmy jakiejś grupie tych co zostali to po pierwsze damy dobry przykład, a po drugie Niemce będą mogły nam skoczyć bo pokażemy swoich uchodźców czyli dzieci i kobiety, co pozamyka im gęby. I ze swoimi 20-40 latkami będą sobie musieli radzić sami.
Wczoraj w trójce sprawę naświetliła niejaka była ministra Mucha. Z tym ZUSem to chodziło o osiągnięcie tzw. efektu WOW.

Widocznie chłopaki się jeszcze z tego efektu nie otrząsnęły
