|
[QUOTE=Drozd;1414117]Co to za durne pieprzenie? K.... to brak zwycięstwa z automatu ma wywoływać temat zmiany trenera? I takie mądrości wypisujesz przed meczem? I jeszcze "będziemy", sugerujesz, że takich idiotów jest więcej? I jeszcze piszesz że rozum ci podpowiada remis? Czyli w sumie rozum ci mówi żeby po spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika? Odpieprz się od Moskala pojmujesz? Czy potrzebujesz wyraźniej?
A nie rozumiesz ze ostatnia wygrana na wyjeździe miała miejsce w Grudniu.... 10 miesięcy temu włącznie. Wiec o to mi może chodzi ze jeżeli drużyna nie potrafi być zmobilizowana na wyjazd do Łęcznej żeby WYGRAĆ to wina gdzie leży? Po stronie jak i Trenera jak i zawodników. Chyba że będziesz zadowolony z remisu ,a za tydzień z Podbeskidziem tez zremisujemy i napiszesz że Bielsko jest w gazie bo ostatnio wygrali z Lechem? ... nie mam nic do Kazika ale wyrażam swoje zdanie. Wymagać trzeba od nich zwycięstwa w tym meczu bo jest okazja wskoczyć na podium i przeskoczyć tyle drużyn. ..
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 13.09.2015 o godz. 00:36.
|