Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 12.09.2015, 23:21
Nieznosze tych poniedzialkowych meczow..

kto to wogole wymyslil zeby grac w poniedzialek,co za beznadziejna pora,powinni usunać ten termin i dac go na niedziele,.dobrze ze choc wywalili sobote 13;30 XD

A co do meczu,moze byc roznie,Gornik cos tam gra,ale jednak jestem w miare optymistycznie nastawiony.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując