|
Nieznosze tych poniedzialkowych meczow..
kto to wogole wymyslil zeby grac w poniedzialek,co za beznadziejna pora,powinni usunać ten termin i dac go na niedziele,.dobrze ze choc wywalili sobote 13;30 XD
A co do meczu,moze byc roznie,Gornik cos tam gra,ale jednak jestem w miare optymistycznie nastawiony.
|