Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.09.2015, 22:44
markowywislak napisał(a):Wyświetl post
prawdziwy "test" dla drużyny. Czy po zwycięstwie ze Śląskiem drużyna zacznie zwyciężać na boiskach rywala czy znów będziemy świadkami remisów /1-1/. Jak dla mnie jest szansa na wskoczenie do pierwszej trójki i zadomowienie się tam. Zobaczymy czy nasi zawodnicy podejdą do tego meczu na 100 procent i czy będziemy świadkami zwycięstwa czy znowu będziemy spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika....

Serce mówi 1-3/0-2
Rozum 1-1/0-0 ;/
Co to za durne pieprzenie? K.... to brak zwycięstwa z automatu ma wywoływać temat zmiany trenera? I takie mądrości wypisujesz przed meczem? I jeszcze "będziemy", sugerujesz, że takich idiotów jest więcej? I jeszcze piszesz że rozum ci podpowiada remis? Czyli w sumie rozum ci mówi żeby po spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika? Odpieprz się od Moskala pojmujesz? Czy potrzebujesz wyraźniej?

Po takich wynikach na bank będziemy grali przeciwko 14 przeciwnikom, czy się uda wygrać to zobaczymy ocenie może podlegać tylko zaangażowanie i styl gry. Niestety nawet 100% zaangażowania i ładny styl to nie zawsze gwarant wygranej. Choć tak być powinno.

Liczę, że wygramy...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując