Jaroo1 napisał(a):

To jest właśnie taka gadka szmatka PiSu. Nie przyjmiemy, może przyjmiemy, zobaczymy, pewnie przyjmiemy, sratatata. To jest partia bez poglądów i własnie ulegająca poprawności politycznej oraz zamieszana w te zjebane gierki POlityczne.
Sa opozycją dla PO więc musza MÓWIĆ co innego. Jak przyjdzie czas to zrobią to samo co tamci. Przypominam, że kwotę wolną od podatku chcieli raz jedno podnieść a drudzy nie a później na odwrót. Banda oszustów i tyle.
Teraz nagle im się przypomniało o Polakach ze Wschodu, czemu tego tematu nie wałkują od 8 lat a szczególnie od roku gdy zaczęliśmy przyjmować banderowskie ścierwa do Polski? Wtedy był najlepszy moment żeby powiedzieć, że zamiast swołoczy wolimy repatriantów przyjmować.
|
Nie bo nie to jest postawa z piaskownicy, ale prawdziwi prawicowcy taki właśnie poziom prezentują. Gdzie ci ktoś powiedział że kogoś przyjmiemy? To ze sobie coś roisz o niczym nie świadczy. Ważniejsze od tego czy przyjmiemy jest jak jesteśmy traktowani, ale tego rozumki prawicowców nie pojmują.
Przypominasz?

Twoje sny to nie rzeczywistość pojmij to wreszcie. Możesz rozwinąć co znaczy wałkować temat? W Trwam wałkowali ale Ty wolisz widocznie tvn, bądź zatem łaskaw nie mieć o to pretensji do PiS tylko, no wiesz...
