Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 12.09.2015, 21:19
element napisał(a):Wyświetl post

Wiadomo jak to jest, będzie transmisja to wielu położy lachę na bilet i zostanie w domu.

Nie ma pierdo..nia na tym meczu musisz byc.
Jestes Wislakiem to nie ma wymowek,
Jak kogos nie stac mozna zroganizowac akcje pod tematem 1000 biletow dla potrzebujacych, 500 dla dzieciakow poszlo w kilka dni.

A transmisja musi byc niech widza wszyscy jakich kibicow ma Wisla
,
Odpowiedz cytując