Pewnie ze się nie zmienił tylko ludzie zaczęli dostrzegać, że był i jest zupełnie odmienny niż starała się to wciskać komusza propaganda. Niestety wielu jest takich którym wstyd się przyznać, że dali się wydymać jak dzieci i teraz dalej mimo wyrazistego obrazu udają ze nie widzą. Pamiętaj ze popełnić błąd to nie taka straszna rzecz, dowodem tępoty jest dopiero nie umieć się do niego przyznać.
regan napisał(a):

Z tego co widzę, nie mówi nie, a tego sojuszu tak na prawdę nie ma prawa wypełnić, bo to nasz gwóźdź do trumny.
30 lat temu w Stanach było 100 000 muzułmanów. Dziś jest 4 miliony. Pis jako partia narodowa(co delkaruje) powinna powiedzieć stanowcze NIE! A nie rozmawiać o wypełnianiu sojuszy... :(
|
Co znaczy stanowcze NIE. Ja tam wolę żeby odwrócić proporcję. Przyjmiemy uchodźców ale tych których chcemy i w zamian za to, to, i tamto.
A nie tak jak kopacz i PO. Musimy przyjąć tylu i tylu bo jak nie to nie dostaniemy tego tego i tamtego...
I o tym mówiła Szydło. Możemy rozmawiać, ale to My jako Polska dyktujemy warunki.
Wyślijmy kogoś do obozów w Turcji i wybierzmy takich, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy i udowodnijmy tym naszą solidarność, a tych młodych byczków których ktoś dowcipny nazywa uchodźcami niech sobie przyjmują Niemcy i Merkel.
Nie można też zapominać, że w Syrii wojnę rozkręcił Putin...