Temat
:
[VIII Kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 14 września, godz. 18:30
Wyświetl pojedynczy post
NHitman
Member
Od: 08.2011
Offline
#
8
12.09.2015, 19:01
Kurcze, wyniki górnej tabeli ładnie się ułożyły pod nas. Głupio było by z tego nie skorzystać, zwłaszcza że przeciwnik z górnej półki nie jest.
NHitman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do NHitman
Znajdź inne posty napisane przez NHitman