|
Senior Member
Offline
|
|
s1mone
Sam zacząłeś mi ubliżać at personam (moim zdaniem, łamiąc zasady tego forum), sam też teraz skomlesz, a końca tego nie widać, ile razy jeszcze napiszesz, że ..to koniec, sorry, poziom twojej hipokryzji jest nie do pobicia,..nic też nowego nie piszesz o polityce transferowej, jedynie dalsze inwektywy pod moim adresem, w istocie na odpisywanie na nie, szkoda mi czasu.
_________
Rzecz prosta, Wisła bez piłkarzy, szkoleniowców, czy choćby dyr. sp. z zachodniej lepszej piłki nie osiągnie poziomu na którym będzie mogła
skutecznie rywalizować z zachodnimi klubami. Te już, od dawien dawna, są bowiem międzynarodowe.
Jedyne co należy zachować, to tożsamość klubu, gdzie polscy piłkarze będą jednymi z gwiazd klubu.
Żywię też nadzieję, iż właściciel już wie, że w piłce nożnej drogi na skróty, budującej trwały i powtarzalny sukces, nie ma.
Ostatnio edytowane przez milosz : 12.09.2015 o godz. 18:53.
|
|