|
s1mone&milosz
dwóch kibiców Wisły - po ch.j tak skaczecie sobie do oczu, kompletnie nie rozumiem tego.
sukces jak na nasze warunki (grupa le) był faktem, ale biorąc pod uwagę, że Wisła przestała płacić wielkie pieniądze niesprzedawalnym starym najemnikom przerodziło się to w długotrwałą zapaść.
Gdyby ci wyjadacze z wysokimi paroletnimi kontraktami zdobyli LM (co przy sporej dozie szczęścia było całkiem blisko) zostałoby to zapamiętane jako genialne posunięcie, jednak wyszło jak wyszło - teraz możemy mówić o krótkowzrocznej zagrywce, która przy o wiele mniejszych dochodach z le (niż z lm) i braku awansu do pucharów w kolejnym roku i nastęnych stała się kulą u szyi Wisły na parę kolejnych lat.
Ale to było dawno i nieprawda... teraz wyjdźmy na finansową prostą i krok po kroku odbudujmy swiją pozycję..Amen.
Ostatnio edytowane przez arti : 12.09.2015 o godz. 17:37.
|