Z nas dwóch to ty królujesz w argumentach ad personam. To właśnie ty zacząłeś nasz dialog poprzez odniesienie się bezpodstawnie do mojej inteligencji, tylko dlatego, że patrzysz na grę w ograniczonym trybie zero-jedynkowym. Ok, twoje prawo, ale to twoje skamlenie o inwektywy, podczas gdy pierwszy je wyciągnąłeś jest szczytem hipokryzji i żenady
Dlatego też ci odpuszczę, bo zwyczajnie szkoda mi na taką obłudę klawiatury.
Albo się jest facetem i ma się dostatecznie duże cohones by zebrać to co się zasiało, albo jest się jak taki kopacz co najpierw zacznie przepychankę, a potem udaje, że od przeciwnika dostał w nosa i leży na murawie
Ciao o/