Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71812
Stary 12.09.2015, 16:51
s1mone Czyli dyskutuje z dzieckiem, sorry, ale nie będę się zniżał do twojego poziomu.

Nie obchodzi mnie co „wklejasz”, co „wycinasz” , z jednym się zgadzam, wszystkie twój teksty są” niepotrzebnie napisane., a dlatego że są merytorycznie puste. Poza inwektywami nic tam nie ma.

Profesjonalizm SV i RM jest wymierny, to zamiast Levadi, gra unikająca takich porażek.
Co do całej ówczesnej polityki transferowej, to wielu już o tym pisało, że sprowadzono piłkarzy doświadczonych pod wynik, a wynik był lepszy od oczekiwanego, bo niewielu wierzyło w MP, czy w tak udany występ w pucharach, trzeba być ślepym aby tego nie dostrzegać.

Sprowadzano piłkarzy z kartą w reku, czy poprzez wypożyczenia, ja nie miałbym nic przeciw wypożyczeniu kogoś na podobnym poziomie co Biton, dla prostego przykładu, co do transferów z innych klubów, za które tym klubom trzeba było zapłacić, to były ich 3, Melikson był największą gwiazdą ligi, Genkow gdy mu płacono na czas wiosną grał dobrze, a Jovanović, dopiero gdy był ustawiony na środku obrony pokazał z Głowackim więcej niż przyzwoitą grę.. całość pokazuje jedno, w nerwowym sposobie postępowania właściciela nic dobrego, na trwałe zbudować się nie da.
Ostatnio edytowane przez milosz : 12.09.2015 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując