Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 12.09.2015, 15:10
Kocur napisał(a):Wyświetl post
No właśnie miałem coś w tym stylu napisać bo na razie biletów zeszło 1000 ...wliczając dzieciaki - i to jest przerażające.
A na lige w jakim tempie schodzą? Nie raz jak jest tydzien do meczu to dziennie schodzi ich mniej a tu mamy miesiąc jeszcze. Spokojnie z tymi biletami
Odpowiedz cytując