Kocur napisał(a):

|
No właśnie miałem coś w tym stylu napisać bo na razie biletów zeszło 1000 ...wliczając dzieciaki - i to jest przerażające.
|
A na lige w jakim tempie schodzą? Nie raz jak jest tydzien do meczu to dziennie schodzi ich mniej a tu mamy miesiąc jeszcze. Spokojnie z tymi biletami