Wyświetl pojedynczy post
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71806
Stary 12.09.2015, 15:03
Legia w tamtym sezonie z takim samym dorobkiem wyszła ze słabszej grupy niż nasza, ale jej sukcesu nikt nie bagatelizuje.

Mecze z Fulham i Twente przegraliśmy wyraźnie, ale z Odense przy większej skuteczności mogliśmy wygrać. Za to w wygranych spotkaniach wygraliśmy zasłużenie, po dobrej grze (może z wyjątkiem meczu z Fulham, ten słabo pamiętam).

Naprawdę mieliśmy wówczas niezłą pakę, która odpowiednio zmobilizowana (niestety w tamtym sezonie mecze w Ekstraklasie nie wzbudzały w piłkarzach wielkich emocji) mogła wygrać z naprawdę klasowymi ekipami. Zresztą odpadliśmy po dwóch remisach, z czego mecz w Krakowie powinniśmy spokojnie wygrać przy lepszej skuteczności.

Wszystko się zaczęło sypać po zwolnieniu Moskala, po którym nastał najczarniejszy okres nowożytnej Wisły, mam nadzieję powoli dobiegający końca.
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując