|
prawdziwy "test" dla drużyny. Czy po zwycięstwie ze Śląskiem drużyna zacznie zwyciężać na boiskach rywala czy znów będziemy świadkami remisów /1-1/. Jak dla mnie jest szansa na wskoczenie do pierwszej trójki i zadomowienie się tam. Zobaczymy czy nasi zawodnicy podejdą do tego meczu na 100 procent i czy będziemy świadkami zwycięstwa czy znowu będziemy spekulować czy warto trzymać na ławce Kazika....
Serce mówi 1-3/0-2
Rozum 1-1/0-0 ;/
|