s1mone napisał(a):

|
Ten awans co prawda - zostaje w pamięci - ale to nie było tak, że ze wszystkimi wygraliśmy i wyszliśmy zasłużenie, po prostu grupa była wyrównana, masa remisów i się udało dzięki dobrej grze defensywnej fartownie wyjść z grupy.
|
O ile mnie pamięć nie myli, to wygraliśmy ze wszystkimi

Co prawda ze wszystkimi też przegraliśmy, ale trzymajmy się faktów.
Co do postu
milosza, to może wam się to nie podobać, ale w większości to prawda.