Wyświetl pojedynczy post
lord damien
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71801
Stary 12.09.2015, 13:28
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ten awans co prawda - zostaje w pamięci - ale to nie było tak, że ze wszystkimi wygraliśmy i wyszliśmy zasłużenie, po prostu grupa była wyrównana, masa remisów i się udało dzięki dobrej grze defensywnej fartownie wyjść z grupy.
O ile mnie pamięć nie myli, to wygraliśmy ze wszystkimi Co prawda ze wszystkimi też przegraliśmy, ale trzymajmy się faktów.

Co do postu milosza, to może wam się to nie podobać, ale w większości to prawda.
Wisła górą,
Wisła pany,
jestem w sobie zakochany
Odpowiedz cytując