Marcinnno napisał(a):

|
czemu SKWK nic o tej akcji nie mówi ? Może sie obrazili, że długi są do spłacenia i nie trzeba, żeby oni przejmowali klub ..
|
A może dlatego, żeby tacy mądrale jak TY nie wypisywali, że pieniądze pójdą na handel prochami na trybunach. SKWK ma bardzo złą prase i niepotrzebne jest, żeby zaraz jakieś szmatławce starały się zrazić kibiców do tej akcji