Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33160
Stary 12.09.2015, 10:28
Plotek napisał(a):Wyświetl post
"Miała być prezydentura otwarta na ludzi i jest" - piszą zachwyceni internauci. Prezydent zachwycony był za to "Karbalą", na którą wybrał się w piątek wieczorem do kina.
"Zwykła rzecz, a jednak zaskakuje. Prezydent Andrzej Duda kupił bilet, popcorn i colę i... poszedł do kina" - donosi zachwycone "wPolityce". Faktycznie, prezydent wybrał się do warszawskiego kina Atlantic na "Karbalę", najnowszy obraz Krzysztofa Łukaszewicza ("Generał Nil", "Lincz"). Mało tego! Wizytę udokumentował na Facebooku i Twitterze. Nie tylko znajdziemy tam krótką ocenę filmu, ale również wideo, na którym widać, jak Duda i towarzyszący mu minister Adam Kwiatkowski stoją w kolejce, a potem kupują popcorn i colę.
Prezydent obejrzał film na zwyczajnym seansie, w którym udział wziąć mógł każdy. Wcześniej przed wejściem na salę sprawdzono mu bilet. Widzowie mogli być zaskoczeni - szczególnie, że głowa państwa zasiadła po prostu między nimi (oczywiście w asyście oficerów BOR-u).
Cóż w tym dziwnego, że prezydent chce obejrzeć film? Właściwie nic, ale przyzwyczajeni do odległej od ludzi prezydentury Bronisława Komorowskiego klienci kina patrzyli na Andrzeja Dudę z zaskoczeniem - komentuje "wPolityce".

Pod wideem zamieszczonym na FB już pojawiają się komentarze internautów zachwyconych "ludzkim zachowaniem" prezydenta. O to chyba zresztą przecież chodziło.
Miło o takich rzeczach usłyszeć Prezydent który na pewno zasługuje na mój szacunek!

BTW Widziałem Karbalę, i polecam wszystkim! przy tak niskim budżecie stworzono kapitalny film na miarę naszych możliwości, brak kiczu zbędnego patosu, za to świetne zdjęcia Arka Tomiaka oraz muzyka.