Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 12.09.2015, 08:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ale po co przerzucać kasę z rąk do rąk, skoro można od razu przelać na stronie fans4club? Jak ktoś myśli o akcji 'dla potrzebujących" to lepiej wykupić np szaliki i przekazać je później młodym fanom.

A wykupić jedną nagrodę dla całego forum? jakoś nie wyobrażam sobie takiego podziału

Wczoraj na TT fans4club zarzuciło pytanie, czy nie wprowadzić limitów biletów dla domów dziecka, bo gdy sprzeda się ich 500 czy 600 to można śmiało zadać pytanie czy zostaną wszystkie wykorzystane. Gdyby chodziło o szkoły to byłbym spokojniejszy, ale DD to bardziej skomplikowana kwestia.

Do czego zmierzam? a do tego, że poza "biletem" na mecz dla DD, można również ufundować "Szalik dla Dziecka z DD"
Szalik to dobry pomysł i rzeczywiście nadwyżka powinna być na to przeznaczona. Ewentualnie na transport dla tych dzieciaków, albo w ogóle wyjść poza granice Krakowa i zainteresować się domami dziecka w np. Tarnowie czy nawet Rzeszowie.
Odpowiedz cytując