Dzimi napisał(a):

|
Tomasz Frankowski, Kamil Kosowski, Mirosław Szymkowiak i Maciej Stolarczyk. Jak myślicie, kto z ostatniego 15-lecia jeszcze? (bo wątpię, aby grali piłkarze sprzed ery Cupiała mający po 50 lat i więcej...)
|
Grzela Pater. Nie wyobrażam sobie, aby zabrakło wychowanka Wisły, który z powodzeniem utrzymał się w składzie w erze Cupiała, a bramkarza Barcelony pokarał dwukrotnie!