Temat
:
[VIII Kolejka] Górnik Łęczna - WISŁA Kraków, 14 września, godz. 18:30
Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
Od: 07.2011
Offline
#
4
11.09.2015, 22:22
boję się tych dwóch spotkań, niby wszystkie atuty są po naszej stronie niemniej, zawsze takie słabe drużyny lubią mieć dzień konia (czemu akurat z nami?), szczególnie jeśli grają u siebie. Bardzo liczę na te 6 pkt i wierze w zwycięstwo!
TSWthedues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TSWthedues
Znajdź inne posty napisane przez TSWthedues