Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.09.2015, 22:22
boję się tych dwóch spotkań, niby wszystkie atuty są po naszej stronie niemniej, zawsze takie słabe drużyny lubią mieć dzień konia (czemu akurat z nami?), szczególnie jeśli grają u siebie. Bardzo liczę na te 6 pkt i wierze w zwycięstwo!
Odpowiedz cytując