Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
222
11.09.2015, 20:45
niesamowite! nie myślałem że aż tak dobrze to pójdzie! mam tylko nadzieję że w pewnym momencie to się nie zatrzyma! nakręcajcie znajomych. udostępniajcie na FB i TT, niech każdy o tym usłyszy. A te koszulki z Reymanem o dziwo bardzo fajne
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL