Dariook napisał(a):

|
Występ w 2 połowie za 11 koła poszedł. Szacun.
|
prawda - SZACUN!
może kupił ktoś z byłych piłkarzy, który nie może zagrać oficjalnie w całym meczu ?

Może ktoś kto niedawno się przeprowadzał ? ;-)
emailowiec napisał(a):

Może przejażdżka nowym Volvo z zawodnikiem Wisły za kierownicą? Np. z DG77
|
ale w bonusie dodałbym spowiedź u Kapelana Wisły ;-)