Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.09.2015, 19:32
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Występ w 2 połowie za 11 koła poszedł. Szacun.
prawda - SZACUN!

może kupił ktoś z byłych piłkarzy, który nie może zagrać oficjalnie w całym meczu ? Może ktoś kto niedawno się przeprowadzał ? ;-)

emailowiec napisał(a):Wyświetl post
Może przejażdżka nowym Volvo z zawodnikiem Wisły za kierownicą? Np. z DG77
ale w bonusie dodałbym spowiedź u Kapelana Wisły ;-)
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.09.2015 o godz. 19:39.
Odpowiedz cytując