Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
wygladajacyzzachmury
Senior Member
Od: 01.2007
Offline
#
217
11.09.2015, 19:26
ja zaproponowałem przebranie się za staszka smoka
wygladajacyzzachmury
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wygladajacyzzachmury
Znajdź inne posty napisane przez wygladajacyzzachmury