|
Grubo wycenili po 10 tysiaków. Mnie nie stać niestety, ale kogo stać niech się nie zastanawia. Można spełnić marzenie swojego życia i wejść w koszulce z BG na sercu na Estadio im. Henryka Reymana, usłyszeć spikera wyczytującego Twoje nazwisko, przybić piątkę ze schodzącym Wiślakiem, poczuć TEN DOPING z murawy boiska... coś pięknego!!!
|