Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 11.09.2015, 17:48
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Która jest restauracja Głowy?

Gwizdek z meczu, opaska kapitańska - rewelacja oby szybko wcielili je w życie.
Skoro był/jest rzut monetą to może i ta moneta.
W ogóle jak jesteśmy przy monecie - PAMIĄTKOWA MONETA NA 110-LECIE WISŁY KRAKÓW musi być. najlepiej w różnych nominałach, żeby każdy mógł sobie taką nabyć, a kolekcjonerów chetnych wydać jakieś horrendalne kwoty nie brakuje .

bon appetit na Kazimierzu
Odpowiedz cytując