Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
Od: 11.2010
Offline
#
198
11.09.2015, 17:48
!!IRIVER!!
napisał(a):
Która jest restauracja Głowy?
Gwizdek z meczu, opaska kapitańska - rewelacja
oby szybko wcielili je w życie.
Skoro był/jest rzut monetą to może i ta moneta.
W ogóle jak jesteśmy przy monecie - PAMIĄTKOWA MONETA NA 110-LECIE WISŁY KRAKÓW musi być.
najlepiej w różnych nominałach, żeby każdy mógł sobie taką nabyć, a kolekcjonerów chetnych wydać jakieś horrendalne kwoty nie brakuje
.
bon appetit na Kazimierzu
art
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do art
Znajdź inne posty napisane przez art