Wyświetl pojedynczy post
Kotwajca
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 11.09.2015, 17:43
Możliwości na nagrody jest wiele:
1. Spiker wyczytujący składy
2. Osoba obsługująca telebim w 1 i 2 połowie
3. Obejrzenie meczu w loży z v-ce prezesem
4. Asystent trenera na 1 i 2 połowę
5. Kierownik drużyny na 1 i 2 połowę
6. Mecz na ławce rezerwowych podczas 1 i 2 połowy
7. Imię, nazwisko i zdjęcie na bandach reklamowych
8. Udział w konferencji prasowej przed i po meczu
9. Przeprowadzenie konferencji prasowej jako rzecznik prasowy
10. Żółta i czerwona kartka z meczu
11. Rozmowa motywacyjna z piłkarzami w przerwie meczu
12. Przeprowadzenie wywiadu z piłkarzami po meczu
Odpowiedz cytując