art napisał(a):

Kolacja z Głową w jego restauracji
|
Która jest restauracja Głowy?
Gwizdek z meczu, opaska kapitańska - rewelacja

oby szybko wcielili je w życie.
Skoro był/jest rzut monetą to może i ta moneta.
W ogóle jak jesteśmy przy monecie - PAMIĄTKOWA MONETA NA 110-LECIE WISŁY KRAKÓW musi być.

najlepiej w różnych nominałach, żeby każdy mógł sobie taką nabyć, a kolekcjonerów chetnych wydać jakieś horrendalne kwoty nie brakuje

.