Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 11.09.2015, 17:35
art napisał(a):Wyświetl post
Kolacja z Głową w jego restauracji
Która jest restauracja Głowy?

Gwizdek z meczu, opaska kapitańska - rewelacja oby szybko wcielili je w życie.
Skoro był/jest rzut monetą to może i ta moneta.
W ogóle jak jesteśmy przy monecie - PAMIĄTKOWA MONETA NA 110-LECIE WISŁY KRAKÓW musi być. najlepiej w różnych nominałach, żeby każdy mógł sobie taką nabyć, a kolekcjonerów chetnych wydać jakieś horrendalne kwoty nie brakuje .
Odpowiedz cytując