Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#189
Stary 11.09.2015, 16:58
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Bede sedzia technicznym
2 bilety dla dzieciakow z domu dziecka
Syn bedzie w eskorcie
A co niech sie dzieje

Fajnym pomyslem bylo by miec osobiste zdiecie z pilkarzami w wyjsciowej 11.
Kolega jest fanem Realu Madryt jak byl na stadionie w sklepie robili zdiecie i wklejali glowe w photoshopie za 15 euro.
Wyglada swietnie jak stoi z Ronaldo i Casillisem
gratulacje, ale niezbyt elegancko się chwalić ;-) Świetna akcja. Już mamy ponad 100 tysięcy złotych. Narazie mało biletów poszło, ale mam nadzieje, że z czasem się to ruszy.
Odpowiedz cytując