saklak1906 napisał(a):

Bede sedzia technicznym
2 bilety dla dzieciakow z domu dziecka
Syn bedzie w eskorcie
A co niech sie dzieje
Fajnym pomyslem bylo by miec osobiste zdiecie z pilkarzami w wyjsciowej 11.
Kolega jest fanem Realu Madryt jak byl na stadionie w sklepie robili zdiecie i wklejali glowe w photoshopie za 15 euro.
Wyglada swietnie jak stoi z Ronaldo i Casillisem
|
gratulacje, ale niezbyt elegancko się chwalić ;-) Świetna akcja. Już mamy ponad 100 tysięcy złotych. Narazie mało biletów poszło, ale mam nadzieje, że z czasem się to ruszy.