saklak1906 napisał(a):

Bede sedzia technicznym
2 bilety dla dzieciakow z domu dziecka
Syn bedzie w eskorcie
A co niech sie dzieje
Fajnym pomyslem bylo by miec osobiste zdiecie z pilkarzami w wyjsciowej 11.
Kolega jest fanem Realu Madryt jak byl na stadionie w sklepie robili zdiecie i wklejali glowe w photoshopie za 15 euro.
Wyglada swietnie jak stoi z Ronaldo i Casillisem
|
Potwierdzam. Jak byłem w Madrycie to na koniec Tour Bernabeu można było sobie zrobić zdjęcie z piłkarzem albo z Pucharem Ligi Mistrzów. Sam nawet oba sobie zrobiłem. Wisła ma na pewno replikę pucharu za mistrzostwo Polski więc fajnie jakby kibice mogli robić sobie zdjęcia z trofeum
