Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 11.09.2015, 16:47
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Bede sedzia technicznym
2 bilety dla dzieciakow z domu dziecka
Syn bedzie w eskorcie
A co niech sie dzieje

Fajnym pomyslem bylo by miec osobiste zdiecie z pilkarzami w wyjsciowej 11.
Kolega jest fanem Realu Madryt jak byl na stadionie w sklepie robili zdiecie i wklejali glowe w photoshopie za 15 euro.
Wyglada swietnie jak stoi z Ronaldo i Casillisem
Potwierdzam. Jak byłem w Madrycie to na koniec Tour Bernabeu można było sobie zrobić zdjęcie z piłkarzem albo z Pucharem Ligi Mistrzów. Sam nawet oba sobie zrobiłem. Wisła ma na pewno replikę pucharu za mistrzostwo Polski więc fajnie jakby kibice mogli robić sobie zdjęcia z trofeum
Odpowiedz cytując