Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 11.09.2015, 15:50
jonaf napisał(a):Wyświetl post
Dzięki Tobie już co najmniej 60 dzieci będzie się cieszyło przy R22 10.10.2015 o 15:30
To nie dzięki mnie tylko Wam, pomysł to tylko połowa sukcesu drugą połową jest jego realizacja. Chciałbym aby nie tylko dzieci z Krakowa miały możliwość pójścia na mecz. Jest przecież też Tarnów, Rzeszów, Mielec tam też mogą być młodzi "Wiślacy".
Odpowiedz cytując