WISŁAZWE napisał(a):

Jest to też przykład na to, że sami możemy zaproponować jakieś nagrody, które być może uda się wprowadzić.
A frajda dla dzieciaków, które o Wielkiej Wiśle słyszały z opowieści czy YouTube niesamowita.
Szczerze powiedziawszy marzy mi się aby do akcji dołączyli hojni sponsorzy, którzy mogliby np dla takich dzieciaków zasponsorować wizytę w takim Domu Dziecka - Gwiazd Wisły..
Szubryt czy inni wspierający nas partnerzy, dla nich dobra reklama za niewielką kwotę a dla nas finansowe wsparcie..
|
Na samym dole jest opcja "Zaproponuj współpracę" - firmy o których mówisz mogą tam zaznaczyć, czy chcą brać udział we wsparciu finansowym, medialnym, ogólnej pomocy w realizacji czy "inne". Niestety jest to na samiutkim końcu listy nagród i jestem pewny, że jest to przeoczane przez niejednego użytkownika,a co dopiero przez ewentualnych sponsorów. Przydałaby się jakaś informacja o tym "odnośniku" , który jest formularzem zgłoszeniowym dla firm/sponsorów.