|
Jak dla mnie I skład mógłby być taki:
Sarnat - Baszczyński, Cleber, Marcelo, Stolarczyk - Sobolewski, Szymkowiak, Cantoro, Kosowski - Żurawski, Frankowski
Plus oczywiście wielu innych, ale pamiętajmy, sam mecz to wisienka na torcie.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|