Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 11.09.2015, 10:37
Super, że będzie Marcelo. Chętnie bym zobaczył ( w miarę możliwości i ich chęci) tych wszystkich Meliksonów, Wilków, Diazów, bo wtedy byłoby to na prawdę fajnę widowisko sportowe oprócz wiadomo szczytnego celu.
Odpowiedz cytując