Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
Mysciak
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
126
11.09.2015, 10:37
Super, że będzie Marcelo. Chętnie bym zobaczył ( w miarę możliwości i ich chęci) tych wszystkich Meliksonów, Wilków, Diazów, bo wtedy byłoby to na prawdę fajnę widowisko sportowe oprócz wiadomo szczytnego celu.
Mysciak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mysciak
Znajdź inne posty napisane przez Mysciak