wislakrakow124 napisał(a):

proszę dokonać zakupu biletu dla dziewczyny na sektor A (30 zł) a następnie nie realizować go tylko wysłać nam na ten adres mailowy dane do realizacji Vouchera. Następnie my tak to zorganizujemy, żebyście siedzieli Państwo obok siebie .
|
Aż nie wierze w to co czytam, to chyba najbardziej obrazuje zmiany jakie zachodzą w Naszym klubie.
Stowarzyszenie celowo milczy o akcji czy coś przeoczyłem?